Жов 23, 2010
admin

“Кіно-дітям”: 4000 відеокасет для 20 дитбудинків Київської області

До Дня захисту дитини 20 дитячих будинків Київської області отримали у подарунок комплекти відеокасет з мультфільмами та вітчизняною кінокласикою.

28 травня 2009 року у кінотеатрі «Жовтень» відбулася прес-конференція, на якій Молодіжна ініціатива «КОЛО» спільно з дирекцією кінотеатру «Жовтень» передала подарункові сертифікати на комплекти у 170-180 відеокасет (всього біля 4000 відеокасет) для вихованців дитячих будинків. Деяким будинкам були презентовані також відеомагнітофони.

Організатори благодійної акції «КІНО-ДІТЯМ» впевнені у важливості впливу кінематографа на формування психіки дитини, розвиток її як особистості. І саме тому, на їхню думку, необхідно виховувати майбутнє покоління на якісних змістовних стрічках, які проповідують високі моральні цінності, мають сильне духовне наповнення.

Серед подарованих фільмів: „Белое солнце пустыни”, „Бриллиантовая рука”, „Кавказская пленница”, „Карнавальная ночь”, „Кин-дза-дза”, „Гусарская баллада”, „Новые приключения неуловимых”, „Мимино”, „Москва слезам не верит”, „Мэри Поппинс, до свидания!”, „Операция Ы и другие приключения Шурика”, „Дети капитана Гранта”, „Каникулы Петрова и Васечкина”, „Кот Леопольд» та інші.

Особлива подяка “Креативному маркетинговому центру” (а саме Людмилі Дерев’янко та Сергію Коновалову, без допомоги яких ця акція б не відбулась), всім волонтерам та університетам, які долучились до акції.

Ми, Молодіжна ініціатива «КОЛО», бажаємо маленьким глядачам приємного перегляду!!

Для охочих зробити свій внесок у цю справу : не всі будинки мають транспорт, щоб забрати подарунок. Зі свого боку, ми розвезли власними силами комплекти у більшість будинків. Але є ще такі, що поки не отримали касети. Якщо є можливість завезти машиною за місто 2-4 коробки, просимо контактувати з нами!!

Ваша допомога є важливою!!

Дякуємо.

Оставить комментарий

Партнери

Facebook

Новини Openstudy