Жов 23, 2010
admin

==Рута вийшла на вулиці Києва==


29\31 січня МГО «Молодіжна ініціатива «КОЛО» презентувала: перший у Києві дводенний воркшоп “Рута. Introduction ” за методикою «Loesje International».

У перший день учасники семінару опановували просту та цікаву методику командного написання слоганів – відповідей дівчинки Рути на проблеми нашого міста.

Кожен з присутніх запропонував певну соціальну проблему, яка його на даний момент хвилює, і спільними зусиллями за допомогою асоціацій команда зібрала думки навколо цього питання. Серед запропонованих учаниками тем були: «низький рівень культури», «політична неосвідченість», «люди мало посміхаються:)», «неекологічні товари», «біженці», «расизм\ антисемітизм», «корупція» ..і т. д.

Зазвичай не всі теми вдається виразити в слогані – тема може «не піти», може не з’явитися зачепки, яку б далі можливо було б розвити. Тим більше дійсно унікальні слогани, які можна справедливо віднести у розряд нових афоризмів, формуються далеко не на кожному воркшопі. Але головне, щоб текст «чіпляв», апелював до роздумів або прихованих емоцій людини, якій судилося зустріти плакат з речівкою на своєму шляху..

Отже, як ви здогадалися, другий день був присвячений розклейці плакатів з новоутвореними слоганами на вулицях Києва. Дві групи швидкого реагування вирушили двома маршрутами прикрашати місто новими думками та рішеннями.

«Ми намагалися помістити плакати у контекст того, про що написано» – говорить одна із учасниць,  – «знаходили прикольні місця та антураж. Так плакат зі слоганом «Широкі кордони \ вузькі проходи» приклеїли біля відділення прикордонної служби України. І ще дуже сміялися над написом біля районної бібліотеки – «Обережно, падає сніг та б о рулі», згадали пана Мартина, та повісили «Ой що то за культура що так низько росте». «Я ось, наприклад, ще довго після розклейки, поки йшла вулицями, відмічала для себе «о, хороше місце для плакату!» – каже Олеся.

Замість висновків пропозиція: якщо Ви раптом зустрінете на вулиці плакат підписаний імям Рута, зупиніться та задумайтесь, може ця дівчинка має рацію?

P.S: розміщення постерів на ваших ресурсах (блогах, твіттер, сайти організацій тощо) вітається.

За детальною інформацію і про питання співпраці:

Олександра Вороніна

8 093 518 9 523

aleks.voronina@gmail.com

Оставить комментарий

Партнери

Facebook

Новини Openstudy