Жов 23, 2010
admin

Табір «Літо в колі» – крок до розвитку неформальної освіти

МГО «Молодіжна ініціатива «КОЛО» одним із напрямків своєї робити визначила – «розвиток неформальної освіти молоді», і намагається цей принцип втілювати в життя.

Прикладом виконання цього принципу є нещодавно проведений І освітній наметовий табір «Літо в колі», що проходив з 1 по 6 серпня неподалік с. Забір’я (20 км. від Києва).

Протягом місяця відбувався набір учасників табору, анкети від яких приходили з усіх регіонів України. І врешті-решт до участі в таборі було відібрано 35 учасників.

Табір був присв’ячений здоровому способу життя: територія вільна від вживання алкоголю та тютюнопаління, учасники керувались чітким розпорядком дня: зарядка, йога, спортивні ігри, тощо; взяли участь у ряді тренінгів на теми: «Репродуктивне здоров’я», «Профілактика ВІЛ/СНІДу», «Сучасні захворювання» та інші.

Кожен день учасника був наділений трьома модулями тренінгів(приблизно 8 годин): бізнес-орієнтовані (лідерство, командоутворення, управління власними фінансами, продажі), соціально-орієнтовані (профілактика ВІЛ/СНІДу, профілактика сучасних захворювань) та психологічні (тілесно-орієнтовані практики, гештальт-групи, соціоніка).

Для відпочинку учасникам пропонувались серія майстер-класів: йога, медитація, тантра, гра на індійських інструментах.

Якщо говорити загалом, учасники табору мали можливість пройти близько 30 тренінгів від молодих та досвідчених тренерів з усієї України та близько 10 майстер-класів.

Сподіваємось кожен учасник табору отримав для себе ті знання, які йому обов’язково стануть в пригоді в житті.

З радістю зарошуємо молодь України на освітній табір «Літо в колі» – 2010.

Чекаємо усіх.

Табір організовано КМГО «Молодіжна ініціатива «КОЛО» при підтримці ЧОМГО «Форпост» та КМГО «Молода Черкащина»

Оставить комментарий

Партнери

Facebook

Новини Openstudy