Жов 22, 2010
admin

“Колір” відбувся

Відбувся поетичний конкурс “КОЛІР” (конкурс літературних імпровізацій) серед студентів. 25 листопада – став днем започаткування поетичного конкурсу нового типу. Це і була наша задача.  Студентсво себе спробувало у різних ролях: актор у слемі, літератор-імпровізатор у буриме та просто поет у вільній декламації.

Рівень поетів нас приємно здивував. Багато з наших учасників були знайомі один з одним, а це вплинуло на сам конкурс, який став ніби певним місцем для гри не на бали та “за перемогу”, а для показу умінь один для одного.

Наше компетентне журі вже під час початку проведення збільшилось на дві людини і складалось з: Анатолія Дністрового – голови журі, Богдана-Олега Горобчука, Ярослава Ґадзінського, Миколи Леоновича, Вано Крюгера, Олени Степенівни, Богдани Матіяш та нашого ідейного керівника, директора “Смолоскипу” – Ростислава Андрійовича Семківа.

Були і сильні, і послабші поети, але все-одно всі віддались конкурсу на всі 100% за що, ми усім надзвичайно вдячні. Коли ми організовували конкурс, а саме формували ідею та структуру конкурсу, ми хвилювались, щодо того, що конкурсанти повинні мати багато різних умінь: поетичний дар, акторські здібності, іноді навівть вміння співати. Але усі з цими критеріями справились на 5+.

Журі було важко визначитись з 30 дуже цікавих предконкурсних анкет, а під час конкурсу – ця стало ще важче. Але врешті-решт, журі винесло “свій вердикит”:

1 місце - Карина Тумаєва (КНТЕУ)
2 місце – Тарас Малкович (КНУ ім. Шевченка)
3 місце – Євгенція Дон-Захарова (НаУКМА)
4 місце – Оксана Щерба (НаУКМА)

Окрім, цього ми хочемо подякувати: Юрію Чабану (КНУКіМ), Анастасії Духлій (КПІ), Яні Степанюк (КНУКіМ), Марії Весні та Ярині Черняк (гості зі Львова, ЛНУ ім. Франка), Каті Гладкій (КНУ ім. Шевченка), Олександру Бондару, Олексію Юріну (гість з Черкас, ЧНУ).

Основна задача, яку ми поклали на цей конкурс – знайти нові обдарування, дати молоді спробувати взяти участь у нових та вже перевіриних літературних конкурсах, перевірити себе у різних проявах літературного мистецтва, та надати наснаги для покращення свого уміння писати прекрасну поезію. Результати – оцінювати не нам, а в першу чергу учасникам та глядачам.

Також ми плануємо цей конкурс зробити більшого масштабу. По-перше , він буде проводитись кожного року, по-друге , на конкурс будуть запрошуватись студенти не лише Києва, по-третє , кількість конкурсантів – ми збільшимо.

Також запрошуємо до співпраці усіх бажаючих. Будемо раді вислухати та працювати разом з Вами.

Оставить комментарий

Партнери

Facebook

Новини Openstudy