Жов 20, 2010
admin

Поетичний конкурс “КОЛІР”(конкурс літературних імпровізацій)

25 листопада 2008 року в приміщенні Києво-Могилянської Академії відбудуться андеграундно-інтелектуальні поетичні змагання «КОЛІР» (конкурс літературних імпровізацій) між представниками різних університетів Києва. Незалежне журі за кількома критеріями обере кращого поета серед студентської громади.

12 конкурсантів – фіналістів попереднього відбору в інтернет-мережі, демонструватимуть поетичну майстерність, презентуючи публіці власну поезію, домашні заготовки на задану тему, а також виконуючи завдання «on-line», тобто безпосередньо в залі. Ми запросили на сходини відомих київських поетів, лауреатів літературного конкурсу видавництва «СМОЛОСКИП», що виконуватимуть роль журі.

Унікальність вечора у тому, що продекламувати власну поезію матимуть можливість і глядачі. Найсміливіших чекають подарунки. А ті, хто ще не знайшов у собі відвагу вийти до мікрофона, також отримають шанс познайомитися із собою-поетом безпосередньо на вечорі.

Поетичні змагання відбудуться у:

Культурно-Мистецькому центрі
Києво-Могилянської Академії за адресою:
м. Контрактова площа,
вул. Іллінська 9, арт-галерея Підwall.
Початок події о 16:30.

Для того, щоб взяти участь завантажуй анкету тут та відсилай на org.kolo@gmail.com  з позначкою “КОЛІР” до 20 листопада.

Оставить комментарий

Партнери

Facebook

Новини Openstudy